ЗСУ «дали змієбаїв» окупантам на острові Зміїний

Збройні Сили України завдали масованого удару по позиціях російських загарбників на тимчасово окупованому острові Зміїний у Чорному морі. Про це повідомила прес-служба Оперативного командування «Південь».

По острову Зміїний було нанесено зосереджений удар із застосуванням різних сил та способів ураження, у ході якого те, що рашисти гордо називали острівним гарнізоном, обліковує значні втрати”, — ідеться у зведенні ОК «Південь» у вівторок, 21 червня.

Водночас, командування не повідомило подробиці, зазначивши, що військова операція триває і потребує інформаційної тиші до її завершення.

ЗСУ «дали змієбаїв» окупантам на острові Зміїний
Фото: t.me/oleksiihoncharenko

Напередодні очевидці повідомляли, що бачили ракети, що летять у бік острова Зміїний у Чорному морі. Після того було чутно вибухи і видно пожежу з того напрямку. Згодом стало відомо, що ЗСУ завдали ударів по бурових платформах у Чорному морі, які росіяни захопили у 2014 році і використовували як для незаконного видобутку газу, так і для воєнної розвідки.

На початку червня українське військове командування повідомляло, що росіяни розмістили на острові Зміїний зенітно-ракетні комплекси та реактивні системи залпового вогню, дальність котрих сягає південних районів Одеської області.

У квітні й травні українці неодноразово і успішно знищували російські війська і техніку на острові Зміїний та в морі біля нього.

Острів Зміїний у Чорному морі належить Україні та визначає її територіальні води. Відстань від острова до Одеси становить 120 км. Під час повномасштабного вторгнення Росії до України у лютому острів було окуповано.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *