ZIM додала порт Чорноморськ до ролкерного сервісу з Китаю та Кореї

Ізраїльська компанія ZIM Integrated Shipping Services включила порт Чорноморськ до сервісу перевезення автомобілів Vehicle Carrier Service 1 (VE1) у сполученні між Китаєм та Кореєю і Чорним морем. Про це повідомив генеральний директор ZIM Integrated Shipping Ukraine Services Андрій Кузьменко.

Ось ця красуня поспішає до Чорноморська — 8 лютого ZIM відкриває новий щомісячний ро-ро сервіс з Китаю та Кореї”, — написав Кузьменко у Facebook.

Згідно з розкладом на сайті ZIM, перший рейс виконує Ro-Ro пором Pagna (прапор — Гібралтар) валовою місткістю 47,1 тис. тонн, який вийшов із Шанхаю 11 січня за маршрутом Шанхай—Сямень—Александрія—Мерсін—Новоросійськ—Чорноморськ—Амстердам. Прибуття судна на поромний комплекс порту Чорноморськ очікується у середу, 9 лютого.

Наступний рейс за маршрутом Шанхай—Сямень—Александрія—Мерсін—Новоросійськ—Чорноморськ—Сінгапур—Шанхай виконає Ro-Ro пором Nocc Oceanic (прапор — Норвегія) валовою місткістю 58,3 тис. тонн, який відправиться із Шанхаю 26 лютого, відвідає Чорноморськ 31 березня, і 29 квітня повернеться знов до Шанхаю.

Надалі рейси у сполученні з Чорноморськом виконуватимуться щомісяця.

ZIM додала порт Чорноморськ до сервісу перевезення автомобілів з Китаю
Фото: facebook.com/Андрій Кузьменко

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У жовтні 2021 року ZIM представила новий підрозділ — цифрову транспортно-експедиторську платформу Ship4wd для самостійної доставки вантажів.

ZIM (штаб-квартира — Хайфа, Ізраїль) — десята контейнерна лінія світу. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 1,7% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становлять 111 суден загальною місткістю 420,9 тис. TEU (зокрема п’ять власних місткістю 15,8 тис. TEU).

ZIM у 2020 році збільшила контейнерооборот порівняно з попереднім роком на 1% — до 2,84 млн TEU.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *