Зерновим коридором вирушив перший балкер із пшеницею для Африки

Суховантажне судно Brave Commander (прапор — Ліберія) із зерном для Африки залишило порт «Південний». Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

На борту балкера, зафрахтованого Світовою продовольчою програмою ООН (World Food Programme, WFP), 23 тис. тонн пшениці.

Вранці у вівторок, 16 серпня, балкер вийшов у напрямку порту Джибуті, після прибуття до якого продовольство буде доправлено споживачам в Ефіопії.

Наразі Міністерство інфраструктури та ООН опрацьовують можливості нарощування постачань продовольства для соціально незахищених верств населення Африки.

Загалом у складі каравану, який сьогодні вирушає зерновим коридором у відповідності з «Ініціативою щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», перебувають п’ять суден зі 110 тис. тонн зернових вантажів на борту.

Зерновим коридором вирушив перший балкер із пшеницею для Африки
Фото: mtu.gov.ua

Балкер Brave Commander, зафрахтований WFP для перевезення продовольства в Ефіопію, прибув до морського порту «Південний» у п’ятницю, 12 серпня. Завантаження на нього 23 тис. тонн пшениці здійснювалося на терміналі Neptune.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

Окрім сьогоднішніх, у рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» у серпні вийшли вже 16 суден, які вивезли понад 450 тис. тонн агропродукції до 9 країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *