Зерновим коридором рушив найбільший караван балкерів з початку його роботи

З морських портів Чорноморськ та «Південний» у вівторок, 16 серпня, вийшли п’ять торгових суден, що вирушили зерновим коридором у відповідності з «Ініціативою щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Два судна, вийшли з порту «Південний». Brave Commander (прапор — Ліберія) везе 23,3 тис. тонн пшениці для Африки. Судно зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН. Балкер вийшов у напрямку порту Джибуті, після прибуття до якого, продовольство буде направлено споживачам Ефіопії. Друге судно — панамакс Bonita (прапор — Ліберія), який прямує до Південної Кореї з вантажем 60 тис. тонн кукурудзи.

Ще 27,3 тис. тонн пшениці та кукурудзи відправлено зерновим коридором з порту Чорноморськ. Зокрема в напрямку Босфору прямує балкер Osprey S (прапор — Ліберія) — одне з перших суден, що увійшли до українських портів після підписання Стамбульської Ініціативи, а також балкери Propus (прапор — Панама) та Ramus (прапор — острови Кука).

Новий тиждень починається дуже ритмічно. Сьомий караван з 5 суден — це найбільший, по кількості балкерів караван, з загальним обсягом вантажів — 110 тис. тонн, які прямують до 4 країн світу. Загалом за 16 днів роботи зернового коридору з українських портів вийшло 21 судно. Ми наполегливо працюємо над збільшенням інтенсивності роботи коридору на вхід до портів Великої Одеси”, — зазначив в.о. голови ДП «АМПУ» Олексій Востріков.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

Окрім сьогоднішніх, у рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» у серпні вийшли вже 16 суден, які вивезли понад 450 тис. тонн агропродукції до 9 країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *