Зерновий коридор: відвантажено майже 4,3 млн тонн агропродукції

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 185 суден, які експортували 4,27 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки. Про це повідомила пресслужба ДП «Адміністрація морських портів України».

У середу, 21 вересня, з портів Одеса, Чорноморськ та «Південний» вирушили вісім суден із 170,3 тис. тонн агропродукції.

Фото: facebook.com/mininfra.ua

Зокрема, з Одеського порту вийшли балкери DS Manatee, SEA Inspiration, Nizar, із порту Чорноморськ — Swimmer, Cenk M, із «Південного» — Med Island, Bright Star, Leonora Victory.

Фото: facebook.com/mininfra.ua

Станом на 20 вересня в рамках зернової ініціативи порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 177 суден, на борту яких було 4,1 млн тонн агропродукції 

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Перше завантажене судно в рамках Ініціативи вийшло з Одеського порту 1 серпня. Перше судно під завантаження зайшло до порту Чорноморськ 7 серпня і залишило порт 13 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *