Зерновий коридор: відвантажено майже 4 млн тонн агропродукції

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 169 суден, які експортували 3,9 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

У понеділок, 19 вересня, з портів Одеса та «Південний» вирушили чотири судна, на борту яких 178,78 тис. тонн агропродукції.

Зокрема, з Одеського порту вийшли балкери Fulmar S і Gulmar, з порту «Південний» — балкери Tomahawk та Arcturus.

Станом на 17 вересня в рамках зернової ініціативи українські порти відправили 159 суден з 3,6 млн тонн агропродукції.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Перше завантажене судно в рамках Ініціативи вийшло з Одеського порту 1 серпня. Перше судно під завантаження зайшло до порту Чорноморськ 7 серпня і залишило порт 13 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *