Зерновий коридор: відвантажено 6,2 млн тонн агропродукції

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 274 судна, які експортували 6,2 млн тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

У середу, 5 жовтня, з портів Великої Одеси вирушили шість суден із 115,5 тис. тонн агропродукції. Серед них балкер Zhe Hai 505 (прапор — Китай), який доставить 28,5 тис. тонн пшениці до Алжиру. Сумарно з початку жовтня до Алжиру відправлено 59 тис. української пшениці.

За два місяці роботи зернового коридору з українських портів у Чорному морі вийшло 241 судно, яке вивезло 5,5 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Перше завантажене судно в рамках Ініціативи вийшло з Одеського порту 1 серпня. Перше судно під завантаження зайшло до порту Чорноморськ 7 серпня і залишило порт 13 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *