Зерновий коридор: відвантажено 5,4 млн тонн агропродукції

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 235 суден, які експортували 5,4 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

У середу, 28 вересня, з портів Великої Одеси вирушили чотири судна із 115 тис. тонн агропродукції. Серед них — балкери Magnum Fortune (прапор — Ліберія), який перевозить 51 тис. тонн української пшениці для Бангладешу, та Almeray (прапор — Сент-Вінсент і Гренадини) з 32,4 тис. тонн кукурудзи для Лівії.

Станом на 27 вересня в рамках зернової ініціативи порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 231 судно, яке експортувало 5,3 млн тонн агропродукції.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Перше завантажене судно в рамках Ініціативи вийшло з Одеського порту 1 серпня. Перше судно під завантаження зайшло до порту Чорноморськ 7 серпня і залишило порт 13 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *