Зеленський вивів Разумкова та Любченка зі складу Націнвестради

Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до складу Національної інвестиційної ради.

Згідно з указом №8/2022, який опубліковано на сайті глави держави, до складу Націнвестради введено спікера парламенту Руслана Стефанчука, заступника голови Офісу президента Ростислава Шурму, народну депутатку від фракції «Слуга народу» Галину Янченко, грузинського керуючого партнера компанії LV&PARTNERS Левана Варшаломідзе та віцепрем’єр-міністерку, міністерку економіки Юлію Свириденко.

Водночас глава держави вивів зі складу Націнвестради колишнього спікера парламенту Дмитра Разумкова та ексміністра економіки Олексія Любченка.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У вересні 2021 року Зеленський ввів до складу Націнвестради міністра інфраструктури Олександра Кубракова замість ексміністра Владислава Криклія.

Національна інвестиційна рада є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. До його складу входять: прем’єр-міністр, голова НБУ, міністри економіки, фінансів, юстиції, а також за погодженням представники українських та іноземних організацій та компаній, ділових кіл, експерти з питань залучення інвестицій, розвитку підприємництва, фахівці у галузі економіки, фінансів. Головою Націнвестради є Президент України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *