Зеленський призначив нового голову Херсонської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив Ярослава Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації. Про це повідомила прес-служба Офісу Президента.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив Ярославу Янушевичу службове посвідчення та висловив переконання, що його досвід і професіоналізм стануть у пригоді під час виконання завдань, поставлених перед ним як очільником важливого регіону”, — вказала прес-служба.

Глава держави також наголосив, що Херсонщина неодмінно буде звільнена від російських окупантів, а колаборанти будуть притягнуті до відповідальності.

Ярослав Янушевич народився 1978 року у Києві. З 1996 року працював на різних посадах у Державній податковій інспекції Києва, з 2001 року — у Державній податковій адміністрації. У 2006-2007 роках був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року — заступник голови Державної міграційної служби. У 2013 році обіймав посаду генерального директора ДП «Документ». У 2013-2014 роках — заступник голови Державної фінансової інспекції. У 2014-2016 роках — виконавчий директор підприємства «Український державний центр радіочастот». З 2016 року — радник генерального директора ДП «Український державний центр радіочастот».

2 серпня Кабмін погодив призначення Ярослава Янушевича головою Херсонської обласної державної адміністрації.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *