Завантаження викраденого українського зерна на судна в Криму зафіксували з космосу

Супутникові знімки компанії Maxar Technologies вчергове зафіксували завантаження українського зерна на російські судна в порту Севастополь в анексованому Росією Криму. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що на нових знімках, датованих 19 і 21 травня, зафіксовано судна «Матрос Позынич» і «Матрос Кошка», пришвартовані біля споруд, схожих на зернове сховище, і зерно, що сиплеться зі стрічки у відкритий трюм.

За даними сервісу Marine Traffic, обидва судна вийшли з порту: «Матрос Позынич», який пливе Егейським морем, повідомив, що прямує до порту Бейрут (Ліван), а «Матрос Кошка» все ще перебуває у Чорному морі.

Видання зазначає, що на початку цього місяця «Матрос Позынич» здійснив подібну місію: завантажив зерно та вийшов із Чорного моря в Середземне. Спочатку судно прямувало до Єгипту, але після попередження українських офіційних осіб його не прийняли в порту Олександрія. Судну також було заборонено захід до порту Бейрут (Ліван), і воно зрештою пришвартувалося в Латакії в Сирії.

За інформацією українського уряду, російські окупанти вже викрали щонайменше 400–500 тис. тонн зерна на суму понад $100 млн. При цьому майже всі судна із зерном, що виходять із порту Севастополь в анексованому Росією Криму, завантажені краденою українською продукцією.

Міністерство закордонних справ попередило країни-споживачі, що партії зерна, які продає Росія, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте мародерством російських військових в Україні.

Посол України в Туреччині Василь Боднар закликав перекрити рух через турецькі протоки суховантажів із зерном, вкраденим в Україні.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *