Залізничні перевезення вантажів до Румунії зросли удвічі у 2022 році

Через прикордонні переході між Україною та Румунією в 2022 році передано 3,3 млн тонн вантажів, що майже вдвічі більше, ніж за 2021 рік. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

Якщо говорити про обсяги, то в минулому 2022 році через румунські прикордонні переходи було оброблено 3,303 млн тонн вантажів. При цьому збільшення відбулося майже в 2 рази. У 2021 році по Румунії обсяг передачі вантажів становив 1,684 млн тонн”, — зазначив Ткачов в ході наради українських та румунських залізничників із вантажовідправниками у вівторок, 17 січня.

Він відмітив, що серед вантажів лідирує зерно. На другому місці — руда. В четвірку лідерів також входять цемент та чорні метали.

В той же час, в ході наради зазначалося, що в першій половині січня 2023 року показники дещо погіршилися порівняно з груднем 2022-го. Залізничники обговорили, яким чином можна покращити роботу.

Румунські перевізники озвучили, зокрема, проблему із оформленням віз для своїх працівників, для яких лімітований термін перебування за кордоном.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *