Загарбники розграбували елеватор «Нібулона» на Луганщині

Російські загарбники викрали 875 тонн збіжжя з елеватора‎‎ компанії «Нібулон‎»‎ у Старобільську на Луганщині. Про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Ворог продовжує грабувати українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях. ‎Так, ворог розграбував ТОВ «Старобільський елеватор‎»‎, звідки вивезено майже 900 тонн зерна (врожай 2021 року). Зокрема було вкрадено понад 600 тонн пшениці та 275 тонн соняшника”, — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що викрадене збіжжя було позначене окупантами як «безгосподарне майно‎»‎ й передане до «аграрного фонду ЛНР‎»‎. Тобто, по факту росіяни просто вкрали зерно у власників, адже ті не співпрацювали з ними.

Зауважимо, що всі подібні злочини фіксуються місцевим підпіллям й передаються до правоохоронних органів. Ніхто з тих, хто скоїв злочин, не уникне покарання передбаченого Кримінальним кодексом України”, — акцентували в ЦНС.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого Україна неодноразово заявляла про знищення або незаконне вивезення російськими військами зерна на окупованих територіях.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *