За добу простою судна із продовольством у Босфорі трейдери втрачають від $20 тисяч — Мінагропрод

Трейдери втрачають від $20 тис. за кожну добу простою судна з українською агропродукцією в очікуванні перевірки СКЦ у Босфорі. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, повідомляє «Укрінформ».

Якщо ми говоримо про простій хендісайза — судна від 25 тис. тонн вантажу, то трейдери перед Новим роком називали ціну від $20 тис. за простій за одну добу”, — розповів Сольський на брифінгу у понеділок, 16 січня.

Міністр додав, що збитків від простою в першу чергу зазнають українські аграрії, які втрачають декілька десятків доларів на тонні зерна.

За останніми даними Міністерства інфраструктури, у Босфорі на інспекцію Спільного координаційного центру очікують 109 суден, які мають перевозити українське продовольство «зерновим коридором». Наявність черг із суден, які прямують з або до українських портів продовжує зростати через штучне обмеження реєстрації на інспекцію з боку представників Росії.

Задля швидшого проходження суден «зерновим коридором» Україна пропонує збільшити кількість інспекційних груп СКЦ.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *