За 41 день роботи зернового коридору з портів Великої Одеси відправлено 2,6 млн тонн агропродукції

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування, за 41 день роботи зернового коридору з українських портів у Чорному морі вийшли 113 суден, які вивезли 2,6 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Зокрема, у суботу, 10 вересня, в рамках реалізації «зернової ініціативи» з портів Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправлено 5 суден, які прямують до країн Африки та Європи. На їх борту 90 тис. тонн української агропродукції.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Перше завантажене судно в рамках ініціативи вийшло з Одеського порту 1 серпня. Перше судно під завантаження зайшло до порту Чорноморськ 7 серпня і залишило порт 13 серпня.

У перший місяць реалізації «зернової ініціативи» з портів Одеса, Чорноморськ та «Південний» зерновим коридором у Чорному морі відправлено 1,72 млн тонн агропродукції, яку вивезли 68 суден до 18 країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *