З заблокованих у Дніпро-Бузькому лимані суден евакуювали 28 моряків

Служби ТОВ «Морський спеціалізований порт (МСП) «Ніка-Тера» успішно завершили спеціальну операцію з евакуації іноземних громадян із заблокованих унаслідок російської військової агресії суден у Дніпро-Бузькому лимані. Про це повідомила прес-служба компанії.

На прохання судновласників ми провели рятувальну операцію з евакуації іноземних екіпажів із суден, які опинилися в блокаді та під обстрілами. Ми взаємодіяли із посольствами. Спільно з компанією «Ніка Транс Логістика» нам вдалося евакуювати 28 людей. Наш персонал ризикував життям, я вважаю це справжнім подвигом”, — розповів керівник порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

За його словами, службам, доводилося знімати з суден також тіла загиблих громадян.

ТОВ «МСП Ніка-Тера» та логістична компанія «Ніка Транс Логістика» входять до Group DF, яка поєднує азотний, титановий, портовий, газовий, аграрний та медійний бізнеси бізнесмена Дмитра Фірташа. З 2011 року група інвестувала у розвиток стивідорної компанії 1,56 млрд грн.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

З перших днів повномасштабного вторгнення флот РФ поцілив щонайменше у вісім цивільних суден в Азовському і Чорному морях і в Бузькому лимані. Піддаються обстрілам також морські порти. Росіяни називають це «антитерористичною операцією».

Кабінет міністрів з 25 лютого на період воєнного стану встановив третій рівень охорони у морських портах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *