З порту Клайпеда вирушила перша велика партія української олії

Танкер з 15 тис. тонн української олії вийшов з Клайпедського порту у Литві. Про це повідомила стивідорна компанія Bega, що працює в порту, передає «Інтерфакс-Україна».

Це перший великий вантаж української харчової продукції, вивезений через порт Клайпеди”, — зазначив голова ради директорів Bega Алоїзас Кузмарскіс.

Компанія не вказала порт призначення, проте попередній вантаж української олії було вивезено до порту Дюнкерк (Франція).

Українська продукція надходить до Клайпеди з травня. До цієї партії кукурудза, зернова та рослинна олія вивозилися через компанію Bega малими або об’єднаними з литовськими вантажами партіями.

На думку Кузмарскіса, такий маршрут перевалки вантажів є перспективним. При цьому він підтвердив, що виклики, пов’язані із прибуттям українських вантажів до порту, вдалося подолати, потоки стабілізувалися, час логістики скоротився.

Українська сільгосппродукція до Литви прибуває через Польщу. Вантажі перевозять дочірні підприємства «Литовської залізниці», компанії LTG Cargo та LTG Cargo Polska спільно з партнерами.

У січні-липні 2022 року морський порт Клайпеда прийняв 23 тис. тонн сільськогосподарської продукції з України, доправленої залізницею.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *