З порту «Чорноморськ» вийшло перше судно, яке після розблокування портів прибуло в Україну по зерно

З порту Чорноморськ у суботу, 13 серпня, вийшов суховантаж Fulmar S (прапор — Барбадос) — перше з суден, які зайшли в українські порти у Чорному морі після їх розблокування для завантаження агропродукцією. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Перше судно, яке зайшло в українські порти під завантаження агропродукцією, залишило порт Чорноморськ. Сьогодні вранці балкер вийшов у напрямку Туреччини. Судно об’єдналося в караван з балкером Thoe”, — йдеться у повідомленні.

На борту двох суден перебуває 14,5 тис. тонн агропродукції.

22 липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

В рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» у серпні вийшли вже 16 суден, які вивезли 450 тис. тонн агропродукції.

У першу чергу з українських морських портів виходять судна з продовольчими вантажами, що були заблоковані там з початку російського військового вторгнення.

Крім того, морські порти Чорноморськ і «Південний» прийняли чотири судна в рамках «Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів Одеса, Чорноморськ і «Південний». Першим судном став балкер Fulmar S, який зайшов також у порт Чорноморськ 7 серпня.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

5Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *