Контакты редакции:

ул. Коблевская 2/4 оф.4,
Одесса, 65125, Украина

Свяжитесь с нами!

Відповідно до ст.18 Закону України «Про морські порти» у морському порту утворюється Рада морського порту (Рада порту) – постійно діючий дорадчо-консультаційний орган, основним завданням якого є координація питань, пов’язаних із розвитком та функціонуванням морського порту.

Ситуація з поширенням COVID-19 відобразилася, зокрема, і на форматі засідань рад портів. Так, за результатами І кварталу було ініційовано проведення таких зустрічей портової спільноти всіх 13 морських портів в режимі онлайн-конференцій. Для продовження тренду на цифровізацію, в якості додаткового каналу комунікації та отримання інформації суб’єктами господарювання, ДП «АМПУ» ініційовано створення онлайн-кабінету члена Ради морського порту (далі – Кабінет), що доступний за адресою: https://port-council.od.ua або на головній сторінці веб-сайту ДП «АМПУ».

Метою створення Кабінету є спрощення комунікації між членами Ради та адміністрацією морського порту задля підвищення ефективності функціонування порту. Кабінет дозволяє:

– залишати пропозиції та проблемні питання щодо функціонування порту;

– ознайомлюватися з пропозиціями інших членів ради порту;

– відслідковувати графік проведення засідань ради порту;

– ознайомлюватися із нормативними документами та протоколами попередніх засідань рад морських портів.

Проблемні питання та пропозиції, подані до Кабінету членами Ради порту, вносяться до реєстру з одночасним призначенням особи, відповідальної за опрацювання з боку адміністрації відповідного морського порту, і будуть періодично моніторитися на наступних засіданнях ради порту.

Вказана ініціатива дозволить покращити взаємодію зі стейкхолдерами Підприємства та сприятиме ефективності функціонування порту. Для реєстрації суб’єктів – членів ради порту необхідно звернутися до адміністрації морського порту (або секретаря ради порту).

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *