Війна в Україні підвищила значущість Серединного транспортного коридору — мінтранс Туреччини

Розв’язана Росією повномасштабна війна в Україні сформувала ризики для Північного транспортного коридору, при цьому підвищилася значимість Серединного коридору як з точки зору відстані, так і в контексті термінів та безпеки вантажоперевезень. Про це заявив міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Адій Караїсмаїлоглу, повідомляє Anadolu.

Турецький міністр нагадав, що маршрут Серединного коридору пролягає через регіони, які охоплюють до 30% усієї світової торгівлі.

Вантажний поїзд, що відбуває сьогодні з Китаю до Європи, долає Серединним коридором за 12 днів відстань у 7 тис. кілометрів. Цей же поїзд доставить вантажі з КНР до Європи за 10 тис. кілометрів через російську територію Північним шляхом за 12 діб. Якщо ж вантажоперевезення здійснюються Південним коридором через Суецький канал, то замовникам у Європі доведеться чекати вже від 45 до 60 діб для постачання з Азії на відстань у 20 тис. кілометрів”, — зазначив він.

За словами Караїсмаїлоглу, ці показники підкреслюють вигідність вантажоперевезень Серединним коридором.

Глава мінтрансу Туреччини повідомив, що Серединним транспортним коридором за 4 місяці 2022 року перевезено до 1,07 млн тонн вантажів.

Ми плануємо знизити терміни поставок вантажів залізничних між Туреччиною та Китаєм з 12 до 10 діб. Робитимемо ставку на транзитні можливості Туреччини, що зробить внесок у розвиток торгівлі у всьому регіоні”, — сказав турецький міністр.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *