Відеоблог Віктора Берестенка. Як дунайські порти рятують український експорт

Про Південний транспортний коридор говорять багато, тож ця тема є актуальною для транспортно-експедиторської галузі. Та чим є цей коридор на сьогодні — альтернативою морю чи новим піар-проектом влади? Своє бачення відповіді на це запитання дає президент АМЕУ Віктор Берестенко в новому, 18 випуску відеоблогу «ШоПочьом».

Нагадаємо, що цей проект про українську та світову логістику вже кілька місяців поспіль знайомить глядачів з актуальними темами та постійно набирає обертів. Тож ви можете теж на нього підписатися та слідкувати за якісною аналітикою, відображеною в україномовному контенті.

Дунайські порти та їх особливості

Коли транспортно-експедиторська галузь України зіткнулася з блокуванням портів Великої Одеси, це одразу стало приводом для того, щоб шукати альтернативу. У портовому сегменті галузі такою альтернативою стали порти Дунаю. Тож у цьому випуску блогу його автор аналізує:

  • Які товари йдуть з України до Європи за цим маршрутом?
  • Де знайти 200 мільйонів доларів на дунайський логістичний прорив?

До початку повномасштабного вторгнення цей напрямок, за словами Віктора Берестенка, вважався дещо екзотичним. Однак з початком активних бойових дій усе змінилося. До масштабної війни перевалка на дунайських портах складала усього лиш 2,4-4,2% від усього вантажообігу. Проте, пропускна спроможність портів є значно вищою, тож розвиватися дійсно є куди.

До відкриття Зернового коридору майже вся експортна логістика трималася на портах Дунаю. Вони скористалися своїм другим шансом на розвиток та суттєво підтримали галузь. Яким буде цей розвиток далі, міркує Віктор Берестенко. А ви можете знайти для себе відповіді на актуальні запитання.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *