Великобританія закличе країни G7 узгодити чіткий графік введення ембарго на російські енергоносії

Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс закличе країни G7 закрити порти ЄС російським суднам та узгодити графік поетапного припинення імпорту нафти та газу з Росії. Про це інформує Enkorr.

У четвер я закликатиму наших партнерів з G7 піти далі, долучившись до нас, щоб заборонити російським судам заходити в наші порти, розправитися з російськими банками, зайнятися новими галузями, що наповнюють військову скарбницю Путіна, як, наприклад, золото, і узгодити чіткий графік припинення імпорту російських нафти й газу”, – цитує Reuters виступ Трасс у Польщі.


У відповідь на вторгнення Росії в Україну Великобританія і міжнародні союзники вже запровадили санкції проти російських банків і багатих еліт і зробили кроки, щоб відрізати Москву від міжнародної фінансової системи. Російським суднам уже заборонили заходити в британські порти.
Трасс зазначає, що санкції заморозили російські гроші на $350 млрд і зробили недоступними понад 60% валютних резервів.

Наші скоординовані санкції відкидають російську економіку назад у радянську епоху”, – впевнена Трасс.


Напередодні, 5 квітня, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала п’ятий пакет санкції проти Росії у відповідь на звірства у Бучі. Новий пакет містить шість обмежень, зокрема закриття портів країн ЄС для російських суден та операторів (крім тих, що перевозять енергоносії та агропродукцію), ембарго на імпорт вугілля з Росії тощо.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *