Велика Британія закрила свої порти для всіх російських суден

Велика Британія заборонила всім російським суднам заходити до своїх портів. Відповідне розпорядження британського мінтрансу було розіслане до портових адміністрацій.

Напад Росії на Україну є неспровокованим, навмисним нападом на суверенну демократичну державу. Уряд Великобританії чітко дав зрозуміти, будь-яке російське військове вторгнення в Україну буде мати серйозні наслідки, і в координації з нашими міжнародними союзниками та партнерами ми розробили безпрецедентний пакет подальших санкцій. Морський сектор є основоположним для міжнародної торгівлі, і ми повинні відігравати свою роль в обмеженні економічних інтересів Росії. За таких обставин Департамент транспорту вважає не доцільним, щоб російські судна продовжували заходити до портів Великобританії”, — ідеться в документі.

Віднині не надається доступ до портів Великобританії будь-яких суден, які:

  • перебувають у володінні, під контролем або у фрахті будь-якої особи, що пов’язана з РФ;
  • ходять під російським прапором;
  • зареєстровані в РФ.

Ми намагатимемося надавати підтримку портам Великобританії в ідентифікації російських суден у рамках цієї програми, і будем зв’язуватися безпосередньо з відповідними портами, коли ідентифікуємо судна, що підпадають під дію вищезазначеного”, — поінформували в британському мінтрансі.

Подальші детальні санкції проти російського судноплавства розробляються і надалі.

Велика Британія закрила свої порти для всіх російських суден
Фото: twitter.com/grantshapps

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *