В Україну вже зараз можна імпортувати газ з низки іноземних ЗПГ-терміналів — ОГТСУ

Україна має технологічну можливість імпортувати газ з терміналів зрідженого природного газу (ЗПГ) у Греції, Хорватії, Польщі та Литві. Про це заявив генеральний директор ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) Сергій Макогон.

Вже зараз в Україну можливо імпортувати газ з ЗПГ-терміналів Греції, Хорватії, Польщі та Литви”, — написав Макогон у Facebook.

Він зазначив, що за минулий рік ОГТСУ подвоїв обсяг гарантованих потужностей для імпорту газу до України, які наразі становлять 54 млн кубометрів на добу. Вперше були створені гарантовані імпортні потужності з Угорщини (8 млн кубометрів на добу) та Польщі (4 млн кубометрів на добу), збільшено потужності зі Словаччини (з 27 млн кубометрів до 42 млн кубометрів на добу).

Також, за словами очільника ОГТСУ, Україна стає важливим транспортним газовим хабом для країн Східної та Південної Європи, забезпечуючи транзит газу з Польщі до Угорщини через газотранспортні потужності України в обсязі понад 1 млн кубометрів на добу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *