В селищі на Херсонщині з’явиться портова перевалка щебеню для «Великого будівництва»

На території селища Первомаївка Каховського району Херсонщини з’явиться портова перевалка щебеню. Про це заявила голова Верхньорогачицької громади Світлана Коротун, передає «Херсон online».

До нас звернувся Новокаховський річковий порт з проханням надати їм земельну ділянку, щоб встановити на території Первомаївського старостату баржу для перевалки щебеневої продукції. Це має здешевити проведення ремонтів доріг у рамках програми «Велике будівництво». Щебінь доставлятимуть Каховським водосховищем, адже перевезення великих вантажів річковим транспортом зараз є найдешевшим. Крім того, не руйнуватимуться наші й без того розбиті дороги”, — повідомила Коротун.

Рішення про надання дозволу на використання земельної ділянки площею 19,76 га шляхом встановлення земельного сервітуту річковому порту терміном на 2 роки з правом його дострокового припинення селищна рада надала 11 січня.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Селище Первомаївка розташоване на березі водосховища Нижньорогачицький лиман Дніпра між Енергодаром та Новою Каховкою.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *