В Ренійському порту помітили танкер з підозрілим дизпальним

В Ренійському морському порту минулого тижня був помічений під вивантаженням підозрілий танкер, повідомляє Enkorr.

За даними учасників ринку, спочатку власник ресурсу позиціонував його вантаж як єгипетське дизпальне, але згодом компанія-продавець стала надсилати сертифікат із албанським походженням.

Історія трекінгу показує, що саме танкер Anna (прапор — Коморські острови) привіз 4 тис. тонн дизпального до Рені. В середині січня він завантажився у єгипетському порту Олександрія, після чого рушив у бік гирла Дунаю. На думку трейдерів, які добре знаються на морських постачаннях, продукт, найімовірніше, має російське походження.

Останнім часом порт Олександрія став притулком для великого обсягу російського дизпального. Крім того, температура фільтрації продукту складає -24ºС, що характерно для продукту, який випускають російські НПЗ.

Врешті, ціна, за якою пропонувалися автомобільні партії дизпального з танкера Anna, складала 34-34,5 грн за літр, що на 2 грн нижче порівняно з іншими пропозиціями на аналогічному базисі. За такими цінами трейдер може продавати продукт, якщо його було придбано з великою знижкою, зазначає видання.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *