В Одеському порту визначили межі міжнародного пункту пропуску

В Одеському морському порту затверджено межі території пункту пропуску для міжнародного морського сполучення «Одеський морський торговельний порт».

Як повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), відповідний наказ підписав начальник адміністрації порту Максим Лапай за погодженням начальника Одеського прикордонного загону Держприкордонслужби та начальника Одеської митниці.

Як наголошують в АМПУ, остаточне визначення меж території пункту пропуску позитивно вплине на подальшу діяльність порту, оскільки наявність цього правового акту дозволяє врегулювати питання визначення статусу єдиних майнових комплексів, які включають технологічно пов’язані об’єкти портової інфраструктури у межах порту як єдиного морського терміналу.

Однією з головних задач АМПУ є створення сприятливих умов для діяльності стейкхолдерів. У цьому сенсі визначення територіальних меж порту як на суходолі, так і в акваторії, виглядає як ще один крок до нормативного закріплення статусу портових операторів, що дає суб’єктам господарювання можливість ефективно працювати і рухатися далі”, — наголосив в.о. голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький.

Узгодивши та затвердивши з усіма інстанціями межі пункту пропуску, адміністрація Одеського порту отримує правовий інструмент для створення сприятливих умов суб’єктам господарювання, які працюють або мають намір працювати на території порту.

Згідно підписаним у вівторок, 25 січня, наказом №21/19, межі пункту пропуску для міжнародного морського сполучення «Одеський морський торговельний порт» встановлені на суходолі по лінії, обмеженій гідротехнічними спорудами порту, і по периметру існуючої огорожі території порту з включенням:

  • території транзитно-вантажного терміналу ОФ ДП «АМПУ» (вул. Андрієвського, 2 та вул. Одарія, 26);
  • території ТДФ «Інтерраф» (вул. Чорноморського козацтва, 66), ТОВ «Євротерминал» (вул. Хаджибейська дорога, 4), ТОВ «ОПВК» (вул. Приморська, 40), філії АТ ДПЗКУ «Одеський зерновий термінал» (вул. Хлібна гавань, 2), ТОВ «Продовольча компанія АМ» (вул. Вапняна, 87/1);
  • проїжджої та службово-прохідних частин шляхопроводів порту (1-6 черги, по периметру огороджувальних конструкцій);
  • приміщення відділу прикордонної служби «Одеса», залу оформлення пасажирів на морському вокзалі та території причалів комплексу обслуговування суден малого і середнього тоннажу (на період проведення прикордонного контролю осіб, транспортних засобів та вантажів);

По водному простору до зони пункту пропуску входять:

  • частина акваторії порту, обмежена лінією причалів, що числяться на балансі ОФ ДП «АМПУ», на ширину розрахункової операційної зони зазначених причалів;
  • частина акваторії порту вздовж причалу №21 ПрАТ «Одеський портовий холодильник»;
  • морські стоянки зовнішнього рейду Чорного моря (якірні стоянки №№354-355).

Наказ про затвердження меж території пункту пропуску для міжнародного морського сполучення «Одеський морський торговельний порт» оприлюднено на офіційному сайті адміністрації Одеського порту.

В Одеському порту визначили межі міжнародного пункту пропуску
Фото: port.odessa.ua

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Одеський морський порт розташований у південно-західній частині Одеської затоки. Кількість вантажних причалів — 31, довжина вантажного причального фронту — 6,29 кілометра. У порту працюють ДП «КТО», ТОВ «Бруклін-Київ», ТОВ «Металзюкрайн Корп», ТОВ «Новолог», ТОВ «Олімпекс Купе Інтернейшнл», ТОВ «Новотех-Термінал», ТОВ «УНСК», ПАТ «ДПЗКУ «Одеський» зерновий термінал» та інші портові оператори.

Одеський морський порт у 2021 році скоротив вантажообіг порівняно з 2020 роком на 3,4% — до 22,565 млн тонн. Частка порту у вантажообігу морських портів України лишилася на рівні 2020 року — 14,7%.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *