В IMO попередньо підтримали зміни в системі розподілу руху до портів Великої Одеси

ДУ «Держгідрографія» та Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства) на сесії Групи експертів з установлення шляхів руху суден (Experts Group on Ships’ Routeing) Міжнародної морської організації (IMO) у червні представили пропозицію України щодо внесення змін до існуючих у північно-західній частині Чорного моря систем розподілу руху «Підходи до портів Одеса та Іллічівськ» і «Між портами Одеса та Іллічівськ» шляхом поєднання їх в єдину систему розподілу руху (СРР) «Підходи до портів Чорноморськ, Одеса та Південний». Про це повідомила прес-служба Адміністрації судноплавства.

Під час обговорення представники делегації Російської Федерації здійснили спробу заблокувати схвалення пропозицій України, посилаючись на неможливості запровадження запропонованої Україною системи розподілу руху у зв’язку з мінною небезпекою в регіоні. Разом з тим, Міжнародним експертам було вказано на реального винуватця хаотичного мінування Чорного та Азовського морів — Російську Федерацію та на ситуацію з блокуванням судноплавства у районі СРР, що склалася внаслідок цього.

За результатами розгляду пропозиції України Група експертів з установлення шляхів руху суден схвалила проєкт змінених систем розподілу руху та відповідних заходів «Підходи до портів Чорноморськ, Одеса та Південний» з метою прийняття Комітетом з безпеки на морі для впровадження через шість місяців після його прийняття, що відображено у звіті Групи експертів з установлення шляхів руху суден NCSR 9/WP.4 від 17 червня 2022 року.

Під час 9-ї сесії Підкомітетом з навігації, зв’язку, пошуку та рятування (NCSR) за рішучої підтримки держав-партнерів було схвалено та передано на остаточне затвердження Комітетом з безпеки на морі пропозиції України щодо внесення змін до існуючих у північно-західній частині Чорного моря систем розподілу руху «Підходи до портів Одеса та Іллічівськ» і «Між портами Одеса та Іллічівськ» шляхом поєднання їх в єдину систему розподілу руху (СРР) «Підходи до портів Чорноморськ, Одеса та Південний»”, — поінформували в Адміністрації судноплавства.

Засідання Комітету з безпеки на морі IMO повинно відбутися 2-11 листопада 2022 року.

В IMO попередньо підтримали зміни в системі розподілу руху до портів Великої Одеси
Інфографіка: marad.gov.ua

В лютому 2021 року ДУ «Держгідрографія» та Морська адміністрація на основі проведеної оцінки ефективності СРД №2 на підходах до портів Чорноморськ, Одеса та «Південний» підготували пропозиції щодо внесення до системи змін з метою їхнього подальшого подання для ухвалення IМО.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *