UTA Group вперше відвантажила агропродукцію через річковий порт

Компанія UTA Group з нового маркетингового сезону відновила операційну діяльність і вперше відвантажила агропродукцію через річковий порт України. Про це повідомила пресслужба групи.

Компанія розпочала бізнес у південній частині країни на Дунаї. Зокрема, з липня 2022 року орендує склади обсягом одноразового зберігання зернових 5 тис. тонн з метою накопичення агропродукції для подальшого експорту. За перший місяць роботи накопичено вже понад 5,5 тис. тонн пшениці.

Перші партії пшениці у новому сезоні UTA Group відвантажила на баржі у кількості 3,14 тис. тонн у рамках співпраці з компанією-партнером Falcon Group SА.

Для нашої компанії це важлива подія, оскільки ми повертаємося в бізнес після втрати доступу до територій і самого терміналу в Маріуполі. Ми продовжуємо займатися тим, у чому ми сильні —  агрологістикою. Надалі плануємо нарощувати обсяги відвантаження та активно розвивати цей логістичний напрямок. Зараз ми на етапі формування та вдосконалення бізнес-процесів, що дозволить нам найближчим часом вийти на проектну потужність із відвантаження до 15 тис. тонн на місяць. Сподіваємося, що незабаром ми зберемо нашу колишню команду фахівців, які зараз перебувають у різних куточках України», — зазначив керівник UTA Group Павло Плотніков.

Читате також Історії на майбутнє. «Компанія була нашим всесвітом. Наш всесвіт зруйновано». Розповідь керівника Маріупольської інвестиційної групи Павла Плотнікова

UTA Group пропонує повний спектр послуг транспортної логістики, трейдингу та експедирування.

Ключовим активом групи був морський зерновий термінал «УкрТрансАгро» у Маріуполі. До 24 лютого 2022 року група забезпечувала повний цикл логістики в агросекторі Східної України і була лідером з експорту зерна через українські порти Азовського моря.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *