Упродовж року будуть створені нові залізничні термінали з країнами-сусідами ЄС — Кубраков

Міністерство інфраструктури планує створити у найближчий рік додаткові залізничні термінали на стиках з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Очікуємо, що у співпраці з європейськими партнерами збільшимо перевезення вантажів залізницею хоча б на 50% від довоєнного рівня. Це особливо важливо з огляду на залежність світових ринків від українського агроекспорту”, — написав Кубраков у Facebook за підсумками засідання Комітету Європарламенту з транспорту та туризму (TRAN).

Як зазначив Кубраков, основний обсяг експорту продукції з високою доданою вартістю взяли на себе автомобільні пункти пропуску.

При цьому двосторонні та транзитні дозволи для українських перевізників скасували вже 12 країн ЄС: Болгарія, Угорщина, Італія, Данія, Латвія, Естонія, Литва, Словаччина, Австрія, Греція, Німеччина. Крім цього, Польща, Молдова, Чехія, Словенія, Нідерланди погодили бездозвільний проїзд для гуманітарних вантажів.

Міністр інфраструктури також повідомив, що в умовах блокади морських портів у Чорному та Азовському морях вже створено Дунайський морський кластер, що включає розташовані в Дунайському регіоні порти. Його потужності частково компенсують заблоковані чорноморські порти, наголосив Кубраков.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *