«Укрзалізниця» збільшила перевезення вантажів на 9% у липні

«Укрзалізниця» у липні 2022 року збільшила перевезення вантажів порівняно з попереднім місяцем на 9,2% — до 10,302 млн тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Перевезення у внутрішньому сполученні збільшилися на 10,5% — до 6,2 млн тонн, на експорт — на 8,7%, до 3,4 млн тонн, в імпорті — на 4,5%, до 598,8 тис. тонн. Транзитні перевезення у липні були фактично відсутні.

Так, ріст повільний. Та ми робимо все можливе для постійного зростання вантажних перевезень, в першу чергу експортних вантажів. Сподіваюсь, розблокування морських портів для зерна допоможе нам наростити експорт зерна швидше”, — зазначив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

У липні зросли порівняно з червнем перевезення більшості ключових вантажів: зерно, руда, вугілля, чорні метали, дизель, будматеріали та інше. Просіли перевезення автомобілів, коксу, металобрухту, солі та олії.

Зокрема, фіксується ріст обсягів перевезення залізної та марганцевої руди — на 3,2%, до 2,033 млн тонн, зернових вантажів — на 7,2%, до 1,462 млн тонн, нафти та нафтопродуктів — на 12,4%, до 542 тис. тонн.

«Укрзалізниця» збільшила перевезення вантажів на 9% у липні
Інфографіка: t.me/zalizni_zminy

У 2021 році «Укрзалізниця» наростила перевезення вантажів на 3% порівняно з 2020 роком — до 314,6 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *