«Укрзалізниця» удвічі збільшила розрахункову швидкість зерновозів у напрямку портів

«Укрзалізниця» підвищила розрахункові швидкості руху для спеціалізованого рухомого складу у квітні 2023 року, передає Rail.insider.

Так, середня швидкість транспортування зерновоза в експортному сполученні через морські порти зросте до 315 км на добу для маршрутних відправок. Це більш ніж удвічі вище, ніж у березні, коли показник становив 148 км на добу.

Натомість для повагонних відправок швидкість зросла на 14 км — зі 136 до 150 км на добу. Такі ж відправки, але у внутрішньому та імпортному сполученнях пришвидшаться більш ніж утричі — з 63 до 204 км на добу. Для маршрутних відправок фіксується зростання на майже 100 км — зі 195 до 293 км на добу.

Окрім того, значне збільшення середніх швидкостей спостерігається і для переобладнаних піввагонів. Зокрема, більш ніж утричі пришвидшиться перевезення такого типу рухомого складу у внутрішньому та імпортному сполученні для групових відправок у квітні порівняно з березнем — 168 проти 52 км на добу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *