«Укрзалізниця» сподівається на підтримку ЄС будівництва терміналів та вагонів для підтримки українського експорту

«Укрзалізниця» сподівається, що в рамках ініціативи Європейського Союзу EU Solidarity Lanes («Шляхи солідарності») надійде фінансування на створення терміналів у прикордонній зоні, а також будівництво вантажних вагонів європейського стандарту для перевезення української продукції. Про це заявив голова правління залізничної компанії Олександр Камишін, повідомляє Rail.insider.

В Україні партнером і розподілювачем цих коштів виступає Міністерство аграрної політики та продовольства. Ми з ним в активній роботі. Розраховуємо, що частина цих коштів піде, як мінімум, на дві статті. Перша — фінансове стимулювання перевалочних терміналів на українській території у прикордонній зоні. Друга — часткова компенсація побудови нового вагонного парку на «вузькій» (європейської ширини, — ред.) колії. Розраховуємо на те, що інтереси України будуть відстояні і ми отримаємо значну частку цього мільярду”, — сказав Камишін в ході «Інфраструктурного дня 2022» Європейської Бізнес Асоціації у вівторок, 29 листопада.

В середині листопада Єврокомісія оголосила про акумуляцію €1 млрд інвестицій на фінансування ініціативи «Шляхи солідарності» з фокусом на перевезення української аграрної продукції.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *