«Укрзалізниця» розподілятиме криті вагони лише через аукціони із жовтня

Починаючи з жовтня криті вагони власності філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) «Укрзалізниці» розподілятимуть через аукціони в ЕТС «Прозорро.Продажі», повідомляє Rail.insider.

Під час наради щодо організації перевезень у критих вагонах, яка відбулася у п’ятницю, 16 вересня, заступник директора з комерційних питань філії ЦТЛ «Укрзалізниці» Олександр Пушкаш розповів, що наразі критих вагонів філії не вистачає для задоволення усіх заявок вантажовідправників на цей рухомий склад. Тож ухвалено рішення із жовтня розподіляти криті вагони лише через аукціони в ЕТС «Прозорро.Продажі».

Під час аукціону 14 вересня, де пропонувалися вагоновідправки на першу декаду жовтня, вдалося реалізувати дуже мало рухомого складу, тож 19 вересня планується оголосити нові аукціони на ці ж дати. Загалом передбачається реалізувати до 30 вагоновідправок на щодень. Аукціони відбудуться 21 вересня. Того ж дня або наступного виставлять вагоновідправки на другу декаду жовтня.

Стартова вартість критого вагона — 939 грн. Рухомий склад реалізується із полігонами вивантаження «Укрзалізниці» та PKP (Польща).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *