«Укрзалізниця» провела перші з початку війни аукціони з розподілу зерновозів

«Укрзалізниця» у понеділок, 20 червня, провела перші аукціони з розподілу зерновозів після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Про це пише Rail.insider.

На торги виставлялися вагоновідправки у вагонах філії «Центр транспортної логістики» на період з 1 по 5 липня. «Укрзалізниця» розігрувала по 100 вагонів на кожну із дат (один лот на 50 вагонів, два лоти по 20 вагонів та один лот на 10 вагонів).

За даними системи, усі лоти вдалося реалізувати. У торгах брали участь від 7 до 11 учасників. За стартової ставки у 2167 грн на добу найвища із запропонованих сягнула 3801 грн на добу у лоті на 10 вагонів.

Усі вагоновідправки на 20 та 50 вагонів виграла одна компанія — ТОВ «Кернел-Трейд». Остаточна ціна коливалася в межах 2501-3401 грн на добу.

«Укрзалізиця» у червні відновила проведення аукціонів з розподілу зерновозів у системі ProZorro. Минулий аукціон із розподілу вагонів-зерновозів власного парку «Укрзалізниця» провела на майданчику «ProZorro.Продажі» 23 лютого, за день до масштабного вторгнення російської армії в Україну.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *