«Укрзалізниця» підвищить плату за використання зерновозів у жовтні

Філія вантажних перевезень UZ-Cargo «Укрзалізниці» переглянула у бік підвищення плату за використання більшості типів вагонів власного парку компанії на жовтень 2022 року. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Як випливає з повідомлення, добову плату за використання зерновозів «Укрзалізниці» у жовтні збільшено до 2617 грн на добу (без ПДВ), мінераловозів при перевезенні зернових вантажів — 2007 грн, цистерн — 1605 грн, фітингових платформ — 1585 грн, цементовозів — 1100 грн, критих вагонів — 1039 грн, платформ-лісовозів — 710 грн, контрейлерних платформ — 315 грн.

Найбільше подорожчають універсальні платформи — до 4100 грн з 1237 грн у вересні. Як пояснив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, протягом останніх трьох місяців був високий показник утілізації цього вагону (високий попит), тому згідно встановленого порядку ставка плати піднялася до граничного рівня.

Водночас добову вартість використання піввагонів зменшено до 1900 грн, цистерн для перевезення ЗПГ — 1550 грн, цементовозів при перевезенні зернових вантажів — 1507 грн, цистерн для перевезення харчової продукції — 1500 грн, обкотишовозів — 800 грн.

Добова вартість використання думпкарів, хопер-дозаторів та спецвагонів для проїзду бригад супроводу з нумерацією на «1» у жовтні залишиться незмінною — 312 грн на добу, автомобілевозів — 243 грн, вагонів-термосів — 204 грн, мінераловозів — 71 грн.

Філія UZ-Cargo «Укрзалізниці» у січні 2021 року розробила план встановлення ринкових цін на використання вантажних вагонів з автоматичним коригуванням вартості на основі частки використання вагонного парку.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *