«Укртрансбезпека» відновила нарахування штрафів за порушення вагових норм

З понеділка, 23 травня, вантажівки знову можуть отримати штрафи за порушення габаритно-вагових норм — дотепер автофіксація ваги працювала в тестовому режимі і штрафи не накладалися. Про це повідомила прес-служба Державної служби безпеки транспорту («Укртрансбезпека»).

22 травня завершився період тестового режиму роботи WIM-комплексів. З 23 травня на порушників габаритно-вагових норм буде накладатися штраф згідно чинного законодавства”, — поінформували в «Укртрансбезпеці».

Так, за перевищення норм від 5% до 10% доведеться сплатити штраф у 8,5 тис., від 10% до 20% — 17 тис. грн, від 20% до 30 % — 34 тис. грн. У разі, якщо порушення перевищують 30% встановленої норми, сплатити потрібно буде 51 тис. грн.

На початку травня «Укртрансбезека» відновила контроль за дотриманням габаритно-вагових норм для вантажівок на пересувних пунктах, з 16 травня роботу почали відновлювати автоматичні комплекси Weight-in-Motion (WiM).

В Україні діють європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень та посилено адміністративну відповідальність за перевезення пасажирів та вантажів без необхідних документів. Згідно з нормами, максимальна фактична вага для двоосьового вантажного автомобіля встановлена на рівні 18 тонн, трьохосьового — 25 тонн, чотирьохосьового — 32 тонни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *