«Укртрансбезпека» відновила габаритно-ваговий контроль вантажівок

Державна служба безпеки транспорту («Укртрансбезпека») з 3 травня відновила контроль за дотриманням габаритно-вагових норм для вантажівок. Про це повідомила прес-служба «Укртрансбезпеки».

Особлива увага буде приділена автомобільній дорозі М-15 Одеса—Рені. У районі пункту пропуску «Маяки—Удобне» розпочне роботу пост габаритно-вагового контролю. Для забезпечення прозорої роботи на території посту встановлено камери відеоспостереження”, — вказала прес-служба.

При виконанні службових обов’язків інспектори «Укртрансбезпеки» обов’язково повинні здійснювати аудіо-відео фіксацію своїх дій за допомогою бодікамер. Водії мають право знімати дії інспекторів під час зважування або оформлення документів.

Як зазначили у відомстві, закриття морських портів суттєво збільшило навантаження на автодороги південних регіонів, зокрема, Одеської області. Моніторинг транспортних засобів, який здійснювався протягом квітня, виявив системне недотримання перевізниками габаритно-вагових норм, що негативно впливає на стан дорожнього покриття та ускладнює рух автошляхами.

В Україні діють європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень та посилено адміністративну відповідальність за перевезення пасажирів та вантажів без необхідних документів. Згідно з нормами, максимальна фактична вага для двоосьового вантажного автомобіля встановлена на рівні 18 тонн, трьохосьового — 25 тонн, чотирьохосьового — 32 тонни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *