«Укравтодор» не буде обмежувати рух вантажівок цього літа

Державне агентство автомобільних доріг («Укравтодор») цього літа не запроваджуватиме сезонні обмеження руху для вантажівок у денний час за підвищеної температури. Про це повідомила прес-служба агентства.

«Укравтодор» не запроваджує сезонні обмеження руху для вантажівок загальною масою до 40 тонн у денний час доби за підвищених температурних показників повітря. Насамперед через військову ситуацію в країні, переорієнтацію експорту на дорожню мережу та суттєві зміни в логістиці”, — вказала прес-служба.

До повномасштабного вторгнення Росії експорт з України здійснювався здебільшого морем. Наразі через блокування портів країна переспрямувала потоки товарів на залізничні та автомобільні колії.

Розуміємо важливість логістики сьогодні, тому, щоб уникнути перебоїв із транспортуванням життєво необхідних вантажів, сезонні обмеження цього року не вводяться”, — наголосили в «Укравтодорі».

При цьому агентство нагадує водіям і перевізникам, що рух вантажівок має здійснюватися з дотриманням вагових параметрів як за загальною масою, так і за осьовим навантаженням. Згідно з нормами, максимальна вага вантажного транспортного засобу при перевезеннях дорогами країни становить 40 тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *