Український влог про логістику «ШоПочьом» відзначив перший місяць

Відеоблог ШоПочьом, який стартував місяць тому в авторстві президента АМЕУ Віктора Берестенка, відзначив перший місяць.

Варто згадати, що цей проект був анонсований достатньо амбітно. І дійсно, він став першим фаховим регулярним україномовним проектом, присвяченим вітчизняній та світовій логістиці.

Глядачі за цей час дізналися, як змінилася логістика у воєнних умовах, які перспективи для України має статус кандидата до ЄС, обговорювали непрості питання постачання на фронт та навіть аналізували, як ленд-ліз свого часу допоміг СРСР перемогти Німеччину у Другій світовій війні.

Автор блогу Віктор Берестенко поділився досягненнями проекту в цифрах. Він зазначив, що влог ШоПочьом тепер має 892 підписники. Сумарно 7 випусків проекту подивилися 64013 разів. Це відмінні показники для такого короткого проміжку часу.

Анонсуючи новий, 8-й випуск блогу ШоПочьом про Тайвань, автор зазначив, що інформаційна просвіта дасть змогу досягти системних змін у транспортно-експедиторській галузі.

Прагну говорити про сферу об’єктивно та вкотре називати її болі та проблеми”, — написав Віктор Берестенко на своїй сторінці у мережі Фейсбук, додавши, що корупція та некомпетентність численних владців та чиновників нікуди не зникла.

Він висловив надію, що підвищення рівня обізнаності населення на теми, пов’язані з логістикою, допоможе з часом подолати ці зловживання.

У новому випуску автор розповідає про імовірний напад Китаю на Тайвань, можливі зміни у глобальній архітектурі безпеки та аналізує, чому блокування Південно-Китайського моря матиме для світу не менш критичні наслідки, ніж блокування українських портів. Тож залишається побажати проекту успіху та запросити аудиторію до його підтримки своїми переглядами та коментарями.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *