Українські ВМС підбили російський буксир, що віз озброєння на Зміїний

В акваторії Чорного моря Військово-Морські Сили Збройних Сил України уразили черговий «аналоговнет» — буксир ЧФ РФ «Васілій Бех» із зенітно-ракетним комплексом (ЗРК) «ТОР» на борту. Про це повідомила прес-служба ВМС ЗСУ.

В акваторії Чорного моря було уражено буксир чорноморського флоту «Васілій Бех», під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу чорноморського флоту. Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу «ТОР» не завадила Військово-Морським Силам України ЗС України демілітаризувати російських загарбників”, — ідеться у повідомленні.

Як уточнив голова Одеської ОВА Максим Марченко, ракетний удар по російському кораблю було завдано системою Harpoon, отриманою в якості військової допомоги від союзників.

Передавайте вітання команді крейсера «Москва»!”, — прокоментував Марченко у Telegram.

За даними Оперативного командування «Південь», в результаті ракетного удару, який відбувся близько 4:00, уражено 70% екіпажу корабля.

Відео: t.me/ermaka2022

Побудований на астраханському судноремонтному заводі у 2016 році рятувальний буксир СБ-739 водотоннажністю 1,6 тис. тонн у 2017 році був прийнятий до складу ЧФ РФ. У 2021 році він отримав ім’я «Спасатель Василий Бех». Екіпаж судна — 33 моряки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *