Українські автоперевізники отримають від Азербайджану 3 тис. дозволів для транзиту

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України погодило із міністерством цифрового розвитку та транспорту Азербайджану видачу українським вантажним автоперевізникам 3 тис. дозволів на транзитні перевезення територією цієї країни. Про це повідомила прес-служба МІУ.

Такої кількості дозволів вистачить, щоб покрити всі потреби українських перевізників до кінця 2023 року”, — вказала прес-служба.

Бланки дозволів для вантажних перевезень вже отримані українською стороною. Для замовлення вони будуть доступні з 15:00 у п’ятницю, 26 травня.

З інформацією про наявність дозволів у пунктах видачі можна ознайомитись на офіційному вебсайті Укртрансбезпеки у розділі «Залишок дозволів на ПВД».

Також МІУ ініціювало проведення засідання українсько-азербайджанської змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень для визначення транзитної квоти дозволів на нинішній та наступні роки.

У міністерстві нагадують, що через зміну процедури в Азербайджані тепер немає можливості придбати транзитний дозвіл на кордоні країни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *