Україна зміцнила позицію у сірому списку Paris MoU

Україна за підсумками 2021 року покращила позицію в рейтингу (White, Grey & Black List — WGB List) Паризького меморандуму про взаєморозуміння держав прапора (Paris MoU), який відображає рівень виконання вимог щодо безпеки судноплавства. Оновлений рейтинг опубліковано на сайті Paris MoU.

В оновлених списках представлено 68 прапорів. У білому списку з високими показниками безпеки перебувають 40 держав, у сірому — 21, у чорному — 7.

Білий список очолюють Данія, Нідерланди, Норвегія, Багами, Японія, Греція, Бермудські острови, Туреччина, Сінгапур, Італія.

До чорного увійшли Єгипет, Алжир, Коморські острови, Албанія, Молдова, Того та Камерун.

Україна за рік піднялася в загальному рейтингу на три позиції — з 61 на 58 місце, але все ще перебуває наприкінці сірого списку.

Оновлені списки набудуть чинності з 1 липня 2022 року.

Україна зміцнила позицію у «сірому списку» Paris MoU
Дані: parismou.org

З повною версією WGB List можна ознайомитися за посиланням

Україна за підсумками 2020 року покращила позицію у загальному рейтингу WGB List Paris MoU з 65 до 61 місця і вийшла з чорного списку, у якому перебувала з 2017 року.

White, Grey & Black List визначає рівень виконання державами прапора міжнародних вимог щодо безпеки мореплавства та є орієнтиром при працевлаштуванні моряків. Рейтингові списки впливають на те, що на «сірі» та «чорні» прапори поширюватимуться жорсткіші заходи під час проведення перевірок інспекторами контролю держави порту.

Дія Paris MoU поширюється на води європейських прибережних країн та північноатлантичного басейну від Північної Америки до Європи.

На борту іноземних суден у портах країн, які підписали Паризький меморандум, щорічно проводиться понад 18 тис. перевірок. Такий комплекс заходів забезпечує міжнародну безпеку, надійність суден та їх відповідність екологічним нормам, відповідні умови роботи та проживання команди.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *