Україна та Польща скасували дозволи для вантажівок з паливом

Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури і розвитку Польщі досягнули домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива. Про це повідомила прес-служба МІУ.

Нові правила уже набрали чинності і їхніми перевагами можуть скористатися як українські, так і польські перевізники.

Для бездозвільного в’їзду на територію Польщі перевізникам пального необхідно пройти реєстрацію через інтернет не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.

Ракетні удари Росії по нафтопереробним заводам та нафтобазам створили критичну ситуацію на ринку палива. Метою команди МІУ в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для вирішення цієї проблеми. Вдячний польській стороні за конструктивну роботу. Надалі продовжимо нашу роботу над спрощенням вантажних перевезень та створенням максимально простих та зрозумілих правил для перевізників необхідних для України вантажів”, — прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У квітні Україна та Польща також домовилися про збільшення обсягів залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу. Зокрема, сторони створять спільне логістичне підприємство вже найближчим часом.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *