Україна отримає від EMSA обладнання для ліквідації забруднень у портах

Європейська агенція з безпеки мореплавства (EMSA) надасть спеціалізоване обладнання для ліквідації забруднень в акваторіях українських морських портів.

Як повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), угода про безоплатну передачу обладнання підписана у четвер, 23 березня, у межах проєкту «Безпека мореплавства, безпека та захист морського середовища в регіонах Чорного та Каспійського морів» (BCSEA ІІ). Підписання цієї угоди — результат перемовин, які тривали протягом 2022 року.

Ми дуже вдячні Європейській агенції з безпеки мореплавства за підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю. Адже в нас одна ціль — запобігання потенційних ризиків екологічних катастроф, які можуть мати транскордонний вплив внаслідок забруднень акваторій морських портів. Надане обладнання для локалізації та ліквідації забруднень значно оновить та підсилить наші засоби для реагування на забруднення у Чорному морі”, — наголосив під час підписання угоди заступник голови АМПУ Андрій Крейтор.

У свою чергу директорка EMSA Маїя Марковчич Костелац наголосила на важливості подальшої продуктивної співпраці з АМПУ у межах проєктів, які реалізуються агенцією.

Підписання угоди відбулося у головному офісі EMSA у місті Лісабон. Україну представляли заступник голови з операційної діяльності АМПУ Андрій Крейтор, начальник Одеської філії АМПУ Максим Лапай та начальник відділу екологічного менеджменту апарату управління АМПУ Владислав Долинський.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *