Україна і Гана планують створити логістичний хаб для продовольства

Україна і Гана розглядають можливість реалізації спільного проєкту з будівництва логістичних хабів для зберігання продовольства.

Як повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, про це йшлося під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського і міністра продовольства та сільського господарства Республіки Гана Овусу Афрії Акото.

Сторони розглянули питання щодо започаткування спільного проекту — логістичного хабу для зберігання продовольства. Такий хаб дозволить зберігати якісне зерно, сприятиме прогнозованості збуту та стабілізації ціни на продовольство”, — вказала прес-служба.

Учасники зустрічі домовилися детальніше розглянути можливість реалізації спільного українсько-африканського проєкту у сфері логістичної кооперації. Міністри обговорили також питання поглиблення співпраці в галузі сільського господарства та розширення міжнародних торгово-економічних відносин.

Гана є третьою країною, яку відвідала делегація Мінагропроду у межах офіційного візиту до країн Африки.

Раніше цього тижня було підписано меморандум із Міністерством сільського господарства, сільської інфраструктури та продовольчого суверенітету Республіки Сенегал про співпрацю у сфері сільського господарства. Також Україна розгляне пропозицію Федеративної Республіки Нігерія збудувати логістичний хаб для поставок зерна та продуктів харчування.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *