Угода з придбання групою DP World контролю в контейнерному терміналі ТІС — «Подія року на водному транспорті» за підсумками Національного морського рейтингу

Угода з придбання одним із найбільших портових операторів у світі групою DP World контролю в контейнерному терміналі ТІС визнана подією року на водному транспорті у 2020 році.

Відповідну нагороду отримав на урочистій церемонії нагородження переможців рейтингу член Наглядової ради ТІС та партнер-засновник інвестиційного фонду SD Capital Філіпп Грушко. Переможця в номінації «Подія року на водному транспорті» визначено на підставі опитування понад 80 експертів портової галузі та онлайн-голосування читачів.

Також Філіпп Грушко отримав персональну спеціальну нагороду за особистий внесок у реалізацію знакової для портової галузі угоди з DP World.
Нагадаємо, у червні 2020 SD Capital закрила угоду з купівлі глобальним портовим оператором DP World 51% акцій контейнерного термінала ТІС. Ця угода – одна із найбільших угод у портовій галузі за роки незалежності України. Вона стала для SD Capital другим проєктом з DP World. Перший досвід співпраці – супровід виходу на український ринок буксирного оператора P&O Maritime Ukraine, який наразі працює у 4 найбільших морських портах України.

ТІС – найбільший морський транспортний вузол в Україні. Оперує 5 спеціалізованими морськими терміналами та власною залізнично-інженерною інфраструктурою. Створений у 1994 році. Щороку термінали ТІС відкривають українським експортерам та імпортерам доступ до міжнародних ринків виробництва та споживання зернових, вугільних, руди, різноманітних товарів народного споживання. Понад 800 суднозаходів щороку зв’язують ТІС з більш ніж 1500 портів по світу. Один із найбільших платників податків на Одещині та у портовій галузі, який за підсумками 2020 року сплатив понад 1,8 млрд грн податків та зборів до бюджетів.

Національний морський рейтинг – найпрестижніша галузева портова премія в Україні, яку в морських колах називають «Морським Оскаром». Засновник і організатор – видавництво Порты Украины. Рейтинг проводиться щороку 14 років поспіль.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *