УДП виведе відремонтовані буксири-тритисячники на маршрути

УДП планує незабаром вивести на маршрути на Середньому Дунаї буксири «Черкаси» та «Одеса» потужністю 3 тис. кінських сил після капітального ремонту. Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

УДП працює! Буксир-тритисячник «Миколаїв» («Кузьма Галкин») з караваном розвантажується у Сербії. Невдовзі вийдуть у перші рейси на Середній Дунай два інших відремонтованих тритисячника – «Черкаси» («Нина Соснина») та «Одеса» («Никифор Шолуденко»)”, — написав Москаленко у Facebook.

Керівник УДП наголосив, що за останній рік команда пароплавства відновила флот тритисячників, який міг бути втрачений та навіки опинитися у відстої. Після повернення до роботи всіх тритисячників УДП зможе сформувати вже три потужних каравани з 9 барж, значно скоротивши собівартість перевезень порівняно із звичайними караванами з 6 барж.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами. Основу вантажів у 2022 році складають зернові та металургійна сировина. Крім того, компанія почала розвивати напрям контейнерних перевезень і запустила регулярні контейнерні каравани.

Компанія у 2022 році збільшила перевезення вантажів до 1,5 млн тонн.

За підсумками 2022 року ПрАТ «УДП» одержало понад 1 млрд грн прибутку після 38 млн грн збитку за попередній рік.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *