УДП отримало нового тимчасового керівника

Міністерство інфраструктури призначило Дмитра Москаленка виконуючим обов’язки генерального директора ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП). Про це повідомила прес-служба підприємства.

Наказом Міністерства інфраструктури №10-ОС від 21 лютого 2022 року Москаленка Дмитра Олеговича призначено тимчасово виконуючим обов’язки генерального ПрАТ «УДП»”, — вказала прес-служба.

Виконувати обов’язки керівника ПрАТ «УДП» Дмитро Москаленко почав із 22 лютого. До цього призначення Москаленко працював на посаді першого заступника директора ДП «Укрводшлях».

Як пояснили «Портам України» у Міністерстві інфраструктури, посаду генерального директора ПрАТ «УДП» введено згідно нового статуту підприємства.

Читайте також: Туманное будущее УДП. Состояние флота компании угрожает дальнейшей деятельности в среднесрочной перспективе

У квітні 2021 року Міністерство інфраструктури відсторонило в.о. голови правління ПрАТ «УДП» Олексія Хомякова з посади у зв’язку зі слідством у справі, що стосується спроби передачі барж УДП в управління європейської компанії BSC Business Shipping Company LLC. Виконання обов’язків голови правління УДП було покладене на заступника голови правління товариства Павла Яценка.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» та один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» та «Волга».

Флот УДП у 2020 році скоротив перевезення вантажів порівняно з 2019 роком на 16,8% — до 1,32 млн тонн. У тому числі перевезення річковим флотом УДП скоротилися на 16% — до 1,09 млн. тонн, морським — на 19,8%, до 230 тис. тонн.

У січні-листопаді 2021 року флот УДП перевіз 2,172 млн тонн вантажів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *