УДП оголосило нові тендери на перевезення зерна за кордон з портів Рені та Ізмаїл

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) виставило на «англійські аукціони» у системі Prozorro послуги з перевезення зернових вантажів за кордон з українських портів Рені та Ізмаїл на Дунаї. Про це повідомила прес-служба компанії.

Зернові вантажі планують транспортувати з українських портів до порту Констанца в Румунії силами перевізника у складі баржо-буксирних караванів. В обох випадках — як зі стартом в Ізмаїлі, так і в Рені — в якості альтернативи пропонується доправити зерно до портів Сілістра або Русе у Болгарії.

Послуги із перевезення кожною баржею виділені в окремі лоти. Загалом планується задіяти у виконанні замовлення 10 плавзасобів. Мінімальний обсяг вантажного трюму баржі складає 2 тис. кубометрів, а обсяг вантажу не повинен перевищувати 1,5 тис. тонн.

Очікується, що завантаження барж відбуватиметься в Ренійському та Ізмаїльському портах у період із 15 по 30 червня.

Початкова вартість лоту складає €72 тис. (2,255 млн грн у гривневому еквіваленті за курсом НБУ). Крок аукціону становить 4% від стартової вартості.

УДП приймає пропозиції від потенційних учасників аукціону до 2 червня, торги відбудуться 3 червня.

20 травня ПрАТ «УДП» провело перші «англійські аукціони» на майданчику Prozorro.Sale, де реалізувало послуги з перевезення зернових вантажів власним флотом з українських портів Рені та Ізмаїл на Дунаї. Продано всі 12 виставлених лотів: 6 — з Рені та 6 — з Ізмаїлу.

В.о. генерального директора Дмитро Москаленко розповів в інтерв’ю «Портам України», що частка зернових у перевалці портів Рені та Ізмаїл зросла з 12% до 81% з початку року.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *